KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12342134
nr 1234 2134
Etsning
Almery Lobel Riche, Erotiskt motiv. Motivet: 24x16, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:36:33
100 kr
150 kr
200 kr